Huur een kantoor in het Alhambra gebouw in het centrum van Brussel
Het kantoorgebouw Alhambra is gelegen aan de Emile Jacqmainlaan 12-20, in het hart van Brussel. Dit iconische gebouw bevindt zich vlak bij het De Brouckèreplein en de Anspachlaan, in een van de meest levendige en centrale wijken van de hoofdstad.
Het gebouw beschikt over ongeveer 10.500 m² kantoorruimte, verdeeld over acht verdiepingen. Momenteel is er 3.459 m² onmiddellijk beschikbaar voor verhuur, met flexibele oppervlaktes variërend van 305 m² tot 1.329 m² per verdieping. Dit klasse A-kantoorgebouw combineert modern comfort met functionaliteit en is ideaal voor bedrijven die op zoek zijn naar een prestigieuze locatie in het stadscentrum. De kantoren zijn uitgerust met hoogwaardige voorzieningen zoals airconditioning, verhoogde vloeren, verlaagde plafonds en dubbele beglazing.
Gelegen in de dynamische Brouckèrewijk geniet Alhambra van een uitzonderlijke professionele en culturele omgeving. Op wandelafstand bevinden zich tal van Europese instellingen, internationale ondernemingen en gerenommeerde advocatenkantoren. Daarnaast biedt de buurt een uitgebreid aanbod aan restaurants, trendy cafés, winkels en ontspanningsmogelijkheden, wat bijdraagt aan een aantrekkelijke en levendige werkomgeving.
De bereikbaarheid van het gebouw is een belangrijke troef. Alhambra is vlot toegankelijk via de E40 en uitstekend verbonden met het openbaar vervoer. Het metrostation De Brouckère (lijnen 1 en 5) ligt op slechts 200 meter afstand, terwijl verschillende tram- en buslijnen (4, 10, 29, 46, 71, 88 en 89) de directe omgeving bedienen. Bovendien bevinden zowel Brussel-Noord als Brussel-Centraal zich op wandelafstand, waardoor alle belangrijke Brusselse zakendistricten snel bereikbaar zijn. Dankzij deze uitstekende connectiviteit en de aanwezigheid van ondergrondse parkeergelegenheid vormt Alhambra een ideale uitvalsbasis voor bedrijven die mobiliteit en zichtbaarheid centraal stellen.
|
| ||||
Beschikbare ruimte
| Kantoorruimte | € 185 / m² / jaar |
|---|
Algemene Lasten | € 30 / m² / jaar |
|---|
Onroerende voorheffing | € 29 / m² / jaar |
|---|
Beschikbare ruimte voor ‘Alhambra’ in Brussel
Alhambra
| Verdiep | Type | Opp. | Huurprijs | Verkoopprijs |
|---|---|---|---|---|
Verdiep 1 | Type Kantoor | Opp. 672 m2 | Huurprijs € 185 / m2/ jaar | Verkoopprijs - |
Verdiep 2 | Type Kantoor | Opp. 1329 m2 | Huurprijs € 185 / m2/ jaar | Verkoopprijs - |
Verdiep 3 | Type Kantoor | Opp. 651 m2 | Huurprijs € 185 / m2/ jaar | Verkoopprijs - |
Verdiep 7 | Type Kantoor | Opp. 502 m2 | Huurprijs € 185 / m2/ jaar | Verkoopprijs - |
Verdiep 8 | Type Kantoor | Opp. 305 m2 | Huurprijs € 185 / m2/ jaar | Verkoopprijs - |
Heeft u interesse of een vraag over dit gebouw?
Bezoek dit gebouw
Emile Jacqmainlaan 12-20, 1000 Brussel
Contacteer Key Estate over dit gebouw






